رنگ های بافت دار مومنتو (Momento)

این رنگ دارای جلوه کاغذ دیواری بوده که دیوار معمولی را به یک شاهکار فوق العاده تبدیل نموده و آن را متمایز می سازد.رنگ مومنتو دارای میزان پایین ترکیبات آلی فرار بوده و فاقد هرگونه سرب، جیوه، کروم و یا فلزات سنگین می باشد. سری رنگ های بافت دار  مومنتو  شامل انواع زیر می باشد:

مومنتو الگانت: جلوه خاصی به دیوارها بخشیده و پوشش مجلل و با شکوهی را ایجاد می نماید.

مومنتو اسپارکل (سیلور و گلد): با طرح های نقـره ای، طلایـی  زیبایی خاصی به دیوارها بخشیده و  پوششی را ایجاد می کند که مانند جواهر می درخشد.

رنگ بافت دار مومنتو با فرمولاسیون خاص و برخورداری از دوام و ماندگاری فوق العاده، قابلیت شستشو ی100% ، پوشش عالی و اجرای آسان برای رنگ آمیزی داخل ساختمان بر روی سطوح گچی، سیمانی، چوبی، آجری، سرامیکی و کاشی به کار می رود. این رنگ دکوراتیو به دلیل برخورداری از مقاومت بسیار بالا در برابر کنده شدن، ترک، قارچ و کپک روی سطح دیوار جایگزین بسیار مناسبی برای کاغذ دیواری می باشد.

روش مصرف:

ابتدا سطح زیر کار را از گرد وغبار، چربی و هر گونه آلودگی که ممکن است باعث کاهش چسبندگی شود پاک نمایید.

سپس پرایمر مخصوص مومنتو را بعد از به هم زدن و تا رسیدن به غلظت مناسب با 15-10% آب رقیق کنید و با استفاده از غلطک روی سطح اعمال نمایید. زمان خشک شدن کامل در هر اجرا 30-20 دقیقه می باشد. بعد از خشک شدن پرایمر رنگ مومنتو را با قلم مخصوص مومنتو به صورت حرکات ضربه ای و ضربدری تحت زاویه 45 درجه اجرا نمایید. در اجرای رنگ مونتو الگانت بعد از گذشت مدت زمان 45 دقیقه با لیسه مخصوص، به صورت مورب و در یک جهت روی سطح آمیزی شده کشیده و بافت ها را باز نمایید.

الگانت :

نکات:

  • به هیچ وجه رنگ مومنتو الگانت یا اسپارکل را رقیق نکنید و با همان غلظتی که هست استفاده نمایید.
  • به زمان مناسب لیسه کشیدن برای رنگ مومنتو الگانت توجه داشته باشید که بافت ها خشک نشود چون در صورت خشک شدن بافت ها امکان باز شدن آن با لیسه کشیدن وجود ندارد و مجدد باید رنگ آمیزی نمایید.
  • در اجرای رنگ مومنتو بهتر هست از قلموی مخصوص مومنتو استفاده کنید.
  • رنگ مومنتو الگانت به دلیل بافت مخصوصی که دارد هر یک کیلو 4 مترمربع را پوشش می دهد، رنگ اسپارکل سیلور 6 مترمربع و رنگ اسپارکل گلد 10 مترمربع را پوشش می دهد، توجه کنید مقدارهای ذکر شده به نحوه اجرا صحیح و وضعیت سطح رنگ آمیزی بستگی دارد.
  • در صورت استفاده از رنگ مومنتو بر روی کاشی قبل از اجرای پرایمر مخصوص مومنتو، از پرایمر هایکوت استفاده نمایید.
  • در صورتیکه لباس یا کفش شما با رنگ آغشته گردید، قبل از خشک کامل رنگ به سهولت با آب قابلیت پاک شدن را دارد.